Cs.RomFoRce.NeT
connect 77.36.64.67:27015

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Cs.RomFoRce.NeT
connect 77.36.64.67:27015
Cs.RomFoRce.NeT
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Recoil Control

2 participanți

In jos

Recoil Control Empty Recoil Control

Mesaj  Mole Mier Feb 09, 2011 11:17 am

Un filmulet facut de mine pentru aceea dintre voi, care nu stiu ce este acela recoil-control:

Mole
Mole
Moderator
Moderator

Mesaje : 25
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2011

Sus In jos

Recoil Control Empty Re: Recoil Control

Mesaj  Xtr3m3r Mier Iun 29, 2011 10:19 pm

ar trebui sa fie sters acest topic deoarece promoveaza cheat-urile...recoil control sugereaza jucatorului sa isi puna in cfg o serie de date care ajuta la imbunatatirea tintei asa cum e in video...astfel sugerand jucatorului a juca cu coduri si a avea un rank mai bun... Neutral acest recoil control este foarte prost pus aici Smile cer lui asasin sa stearga topicul!
Xtr3m3r
Xtr3m3r
Moderator
Moderator

Mesaje : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

Recoil Control Empty Re: Recoil Control

Mesaj  Mole Joi Iun 30, 2011 1:50 am

Xtr3m3r a scris:ar trebui sa fie sters acest topic deoarece promoveaza cheat-urile...recoil control sugereaza jucatorului sa isi puna in cfg o serie de date care ajuta la imbunatatirea tintei asa cum e in video...astfel sugerand jucatorului a juca cu coduri si a avea un rank mai bun... Neutral acest recoil control este foarte prost pus aici Smile cer lui asasin sa stearga topicul!

Sa-mi bag **** cata prostie ai in cap, tu sti ce e ala cfg si ce e ala cod, ce inseamna skill ce inseamna cod, ce am zis eu in video , ce engleza sti tu.

asta de jos are cod? ce zici?

Mole
Mole
Moderator
Moderator

Mesaje : 25
Reputatie : 2
Data de inscriere : 28/01/2011

Sus In jos

Recoil Control Empty Re: Recoil Control

Mesaj  Xtr3m3r Joi Iun 30, 2011 5:58 am

bha copile! eu nu te-am jignit bha putane! invata sa vb intai si dupaia mi te adresezi tu mie asa Wink mai ai multe de invatat si cred ca stiu mai multa engleza ca tn :* eu doar mi-am spus parerea si tu sari ca la piata Wink te bagi ca musca-n ciorba hai kiss u :* si cum am zis las la latitudinea lui asasin
Xtr3m3r
Xtr3m3r
Moderator
Moderator

Mesaje : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

Recoil Control Empty Re: Recoil Control

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum